Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У цьому уроці учень зустрінеться із поняттям збірних іменників. Збірний іменник називає сукупність однакових чи подібних предметів, що сприймаються як єдине ціле, наприклад: студентство, селянство, малеча, городина. 
    Для збірних іменників характерні такі особливості: мають тільки форму однини; творяться за допомогою суфіксів -ств-о (студентство, птаство), -цтв-о (козацтво), -инн-я (стеблиння, кукурудзиння), -овинн-я (бобовиння) тощо; не сполучаються з власне кількісними числівниками. Слід пам’ятати, що збірні іменники мають тільки однину!
    Під час проходження уроку “Утворюємо збірні назви” школяру доведеться самостійно перетворювати звичайні іменники на збірні. Зробити це буде не так вже й важко, якщо дитина орієнтується у словотворі. В завданні учень побачить на екрані початковий іменник, під яким буде знаходитися певний суфікс. Ця морфема допоможе дитині зорієнтуватися із тим, який збірний іменник має утворитися. Коли школяр розуміє, яке слово сформується, він має вписати його на місце порожнини, після чого треба натиснути кнопку “Готово”. Якщо збірний іменник утворено правильно, то учень може переходити до створення нових слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Утворюємо збірні назви
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися