Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб вміти правильно переносити слова під час їх написання, учень п’ятого класу має добре орієнтуватися у поділі на склади. Склад — це частина слова, яка містить декілька звуків та обов’язково — голосний. Однак, на відміну від морфеми, склад як частинка слова не є носієм певного лексичного чи граматичного значення. Це найменший мовленнєвий відтинок, який виділяється винятково своїми артикуляційно-акустичними ознаками. Під час виконання цього уроку перед учнем стоятиме завдання обрати із декількох слів ті, які правильно діляться для переносу. На картинці дитина бачить телефон, у якому є 8 блоків слів, що вже поділені на склади.

Однак, частина з них — розділена неправильно. Школяр має знати, що кожен склад слова містить і голосні, і приголосні літери. Однак, важливо пам'ятати, що розбиття на фонетичні склади не завжди збігається з розбиттям слова на склади для переносу. Під час проходження вправи учень вибирає ті блоки слів, які, на його думку, містять правильний поділ на склади. Після цього дитина натискає на кнопку «Готово». Якщо вибір зроблений правильно, то школяр переходить на наступний етап, де стикається з іншими словами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Вибираємо слова, правильно розділені на склади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися