Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки дитина вже має досить великий багаж знань, присвячених різним частинам мови, доцільно курс завдань, повʼязаних із кожною такою частиною, починати із вправи, яка фокусує на них увагу. Ця вправа відкриває курс завдань, які присвячені сполучникам, тож у процесі її виконання учень тренуватиметься виділяти в реченні слова, що належать до цієї частини мови. Сполучники належать до службових частин мови, а це означає, що вони не мають власного лексичного або граматичного значення. Натомість вони набувають певного сенсу лише в контексті, і тоді вони дійсно стають вкрай корисними й потрібними. Хоча службові частини мови і використовуються лише в якості додаткових елементів до самостійних слів, недооцінювати їхню роль у спілкуванні не варто, й учень переконається в цьому завдяки цій вправі. На екрані перед школярем міститься зображення речення — іншого для кожного наступного етапу завдання. У реченні є сполучники, і завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоби виділити їх. Сполучники є службовими словами, які використовуються для того, щоби так чи інакше повʼязувати слова, частини речення й окремі речення в тексті. Важливо навчитись відрізняти їх від інших службових слів — часток та прийменників, які відіграють у спілкуванні дещо іншу роль. Сполучники можуть істотно відрізнятись між собою. Є такі, що використовуються для поєднання слів, наприклад, при переліченні: «і», «й», «та» тощо. Є розділові сполучники на кшталт «або», «чи»; є також і протиставні сполучники типу «а» та «але». У цій вправі визначати вид сполучників не треба — лише знаходити самі ці слова. Коли дитина виділить усі сполучники в реченні, то пройде на новий етап, до нового тексту й нового випадку використання цих службових слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Вибираємо сполучники у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися