Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Означення — другорядний член речення, який передає ознаку предметів, явищ, осіб, характеризуючи ї х із різних точок зору. Таке визначення відразу дає зрозуміти, що прикметники вкрай часто грають цю роль у реченнях, однак, у синтаксичному плані треба дивитися ширше: числівники теж характеризують явища та осіб, називаючи їхню кількість; займенники, принаймні, деякі їхні види, теж для цього використовуються. Відповідно, усі ці три іменникові частини мови можуть бути означеннями. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати означення в реченні. На екрані перед учнем міститься зображення речення — іншого для кожного рівня. Це речення відокремлено в робочу зону, яка має симпатичні деталі візуального оформлення, наприклад, поряд із нею міститься також і додатковий персонаж, який складе дитині компанію під час виконання вправи. Дитина аналізує речення, визначаючи, яке слово характеризує предмет або істоту. Означення є другорядним членом речення, яке приєднується до підмета, тож доцільно спочатку шукати не прикметник, а підмет. Уже після цього треба знайти слово, яке його характеризує. Під робочою зоною з реченням міститься зображення хвилястої лінії — так означення підкреслюється під час синтаксичного розбору речення. Дитина спочатку натискає на цей символ, і вже після цього натискає на слово, яке, на думку школяра, є означенням у цьому реченні. Після цього дитина проходить на наступний етап вправи. Завдяки виконанню цього завдання дитина навчиться знаходити означення швидко та без помилок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Визначаємо означення у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися