Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Не лише прикметники, а й також прислівники утворюють ступені порівняння, адже по-різному залежно від обставин можуть проявлятись не лише ознаки предметів, а й ознаки дій. У процесі виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме ступені порівняння прислівників, але робитиме це дитина в дещо іншій формі, ніж у попередній вправі, де школяр працював зі ступенями порівняння прикметників. На екрані перед учнем міститься зображення вказівника, на якому має міститись три слова — один і той самий прислівник, але в різних ступенях порівняння. Якщо при виконанні попереднього завдання учень мав початкову форму й перетворював її на вищий та найвищий ступені відповідно, то цього разу школяр виконуватиме протилежне завдання: вищий та найвищий ступені порівняння прислівника вже є в наявності, і дитині необхідно знайти та вписати початкову форму цього слова. Важливо не заплутатись. Якщо вища форма прислівника виглядає як «веселіше», а найвища — «найвеселіше», то початкова форма теж має відповідати на таке саме питання, залишаючись прислівником, тобто являти собою слово «весело» («як?»), але не «веселий». Дитина аналізує корінь прислівника, розуміючи лексичне значення кожної форми і знаходячи відповідну початкову форму, тотожну за сенсом. Необхідно пам’ятати: прислівники не мають закінчення, і початкова форма слів, що належать до цієї частини мови, закінчується на суфікс, наприклад, на суфікс «о», наприклад, «весело», «сумно» тощо. При зміні ступеня порівняння суфікс замінюється на інший, наприклад, на «іше», скажімо, у слові «веселіше». Коли дитина вписує початкову форму прислівника, то проходить на новий етап завдання, де треба буде опрацювати інше слово.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Записуємо прислівник, від якого утворені ступені порівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися