Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники, хоча й відрізняються від інших самостійних частин мови, усе ж мають спільні граматичні категорії з іменником, числівником і займенником, адже, як відомо дитині, усі вони належать до так званих іменникових частин мови. Зокрема, прикметники змінюються за відмінками. Ніяких особливих змін сама ця граматична категорія у випадку з прикметниками не зазнає, хіба кличної форми в цих слів фактично немає. Називний, родовий, давальний, знахідний, орудний та місцевий відмінки грають ту ж роль, що й завжди, але питання їхні змінюються відповідно до питань прикметників. Наприклад, прикметник у родовому відмінку відповідає на питання «якого?», а в давальному — на питання «якому?». У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься записувати відмінкові форми прикметників у спеціальну схеми. На екрані перед школярем на кожному етапі міститься зображення такої схеми. У ній перераховані всі відмінки в стовпчик. Початкова форма, тобто називний відмінок, уже є в наявності. Дитині залишається лише правильно поставити питання до цього слова і відповідно змінити його. Коли школяр вписує правильні відмінкові форми до всіх порожніх зон, заповнюючи схему відповідними словоформами, то проходить на новий етап, де треба опрацювати інший прикметник аналогічним чином. Учень має сам підбирати потрібні суфікси, вписуючи слова. Єдиною підказкою для дитини є вже наданий прийменник для місцевого відмінка. В усьому іншому учень працює повністю самостійно, аби закріпити цей матеріал і в майбутньому впевнено виконувати відмінювання прикметників. А для того, щоб урізноманітнити завдання, вправа супроводжується зображеннями додаткових персонажів, що складають учню компанію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Записуємо відмінкові форми прикметників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися