Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто певні установи, державні органи, різні інстанції, служби та назви приватних компаній містять досить багато слів, які їх описують, називають те, чим ці установи займаються тощо. У розмові незручно кожного разу проговорювати повну назву установи, але не можна її скорочувати, адже спільні частини назв можуть бути в різних компаніях, тож існує вірогідність викликати плутанину. Тому і вигадали абревіатури – особливі слова, що будуються з перших літер слів, які входять до таких назв. Абревіатури вважаються окремими словами, але пишуться лише великими літерами, навіть якщо слова назви установи, крім першого слова, пишуться з маленької. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься розшифровувати абревіатури, повʼязуючи їх з тим, що вони називають і що означають. На екрані перед учнем міститься зображення кількох абревіатур, які розташовані у стовпчик. По інший бік від тире – розшифрування. Однак, спочатку вони розміщені хаотично. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити абревіатури до відповідних назв, з якими ті повʼязані за сенсом. Для того, щоб зробити це правильно, необхідно проаналізувати перші літери цих слів у кожному варіанті. Ці літери і входять до абревіатури, тож є орієнтирами для учня. Коли школяр знайде відповідник для кожної абревіатури в рамках одного етапу, то перейде на новий рівень, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншими такими словами. В завданні використовується досить відомі абревіатури, знання яких є дійсно важливим та актуальним для учня. Тож ця вправа корисна не лише для розвитку мовленнєвих здібностей, а для розширення кругозору дитини та її знань про оточуючий світ.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
З'єднуємо абревіатуру з повною назвою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися