Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навколишній світ цікавий і водночас загадковий, адже деякі його куточки залишаються настільки віддаленими і складними для дослідження, що й зараз про них мало що є відомим для широкого загалу. Антарктида — один із таких куточків планети, і дитині пропонується завдяки цій вправі дізнатися про неї щось нове. Перед учнем міститься короткий текст, що розповідає той чи інший дивовижний факт про цей материк, розташований на ПІвденному полюсі планети. Дитині пропонується відповісти на питання, чи вірить вона в те, що цей факт дійсно правдивий. Учень читає питання та згадує те, що йому відомо про Антарктиду, після чого він робить свій вибір. Ця вправа заохочує дитину до саморозвитку. Кожен факт є інформативним, але він більше інтригує, бо дитині неодмінно хочеться дізнатися, чому Антарктида вважається найвищим материком, якщо у світі повно гір, або дізнатися подробиці про якийсь інший наведений факт. Кожен короткий текст супроводжують малюнки на цю тематику.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.2
Досліджуємо Антарктиду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися