Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Неподільність фразеологізмів та їхня лексична цілісність — головна ознака цих крилатих виразів. Така цілісність означає й те, що синтаксично фразеологізми можуть грати роль одного члена речення. Звичайне словосполучення є поєднанням кількох слів, які, хоча й доповнюють одне одного та пов’язуються між собою до певної міри, усе ж залишаються самостійними, а тому кожне з них грає свою синтаксичну роль у реченні. Фразеологізм увесь є одним членом речення. На екрані перед дитиною міститься речення, де є фразеологізм. Його досить легко знайти, адже слова, що входять до його складу, втрачають первинне лексичне значення і сприймаються як єдине ціле, образно передаючи той чи інший зміст. Учень має зрозуміти, яку роль у реченні грає цей крилатий вираз. Чи він означає місце (і є обставиною), чи він називає дію, яку виконує особа або предмет (тоді він є присудком). Під реченням є набір умовних позначок для різних членів речення. Школяр не лише знаходить фразеологізм, а й підкреслює окремо кожне слово, що входить до його складу, відповідним символом. Це дасть змогу дитині більше дізнатися про їхній зв’язок з іншими членами речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Фразеологізми в ролі членів речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися