Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Щоб навчитися ефективно працювати з родом іменників, необхідно мати не поодинокі слова, а тексти, де ці мовні одиниці були б представлені. Це дає можливість зрозуміти, як іменники вживаються в мовленні.

Кожен рівень цього завдання — новий такий текст. Усі вони об’єднані спільною темою, і кожен розповідає про динозаврів. Ці прадавні істоти, що жили мільйони років тому та досягали величезних розмірів, особливо цікаві для дітей із їхньою бурхливою уявою та цікавістю до всього незвичного. Кожен текст пізнавальний та розповідає якісь цікаві факти, про які говориться не в кожній енциклопедії, тож завдання значно розширює кругозір дитини. У кожному тексті є іменники. Над ними подається завдання, де вказується, що потрібно знайти цього разу. Критерій відбору — це рід. Наприклад, учню потрібно знайти та виділити всі іменники чоловічого роду. Оскільки ці слова будуть мати різні відмінкові форми та подаватися в різних числах, учню доведеться бути особливо уважним, щоб розпізнати їх.

Ця вправа дає дитині можливість підсумувати свої знання про рід іменників за допомогою контексту, що остаточно закріпить знання цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.13
Гра «Динозаври»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися