Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Чи знаєте ви, що зірки − це величезні розпечені газові кулі? Але ви ніколи не повірите в те, що в космосі є справжні зірки, які вміють співати! На жаль, частота звуку, який вони видають, становить майже трильйон герц, тому послухати це «неозброєним» вухом не вийде. Але зірки в мільйонах світлових років від Землі дійсно «співають». Однак, у цьому уроці шестикласнику не доведеться прислухатися до зірок. Школяр матиме змогу ще раз потренуватися у пошуці іменників, які мають лише форму однини. 
    Учень вже дізнався із попередніх уроків про те, що іменники мають категорію числа. На цьому етапі дитині доведеться допомогти хлопцеві назвати справжню зірку на честь дівчини. Зробити це можливо після того, як знайдеться один з-поміж трьох іменників, який вживатиметься лише в однині. Шестикласник вже знає, що до цієї категорії відносяться почуття, речовини та власні назви.  Тому зорієнтуватися у трьох словах буде не так вже й важко. Коли потрібний іменник буде знайдено, треба буде просто перенести його у сертифікат на місце пропуску. Далі дитина має натиснути на кнопку «Готово». Якщо все виконано правильно, дівчина отримає зірку, названу на честь її імені, а школяр перейде до нового етапу завдання. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Гра «Називаємо зірку»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися