Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа, як і попередня, має формат гри, водночас і цікавої, і корисної для розвитку сприйняття усного мовлення. Тематика завдання — підводний світ, і розповідати про нього будуть водолази. На кожному етапі буде двоє цих персонажів, і кожен розповідатиме свій текст, тож інформаційне навантаження зросте вдвічі в порівнянні з першим завданням циклу. Школяр натискає на кнопки, що відтворюють промови водолазів по черзі, слухає тексти і визначає, який із них відповідає темі, що прямо називається у формулюванні завдання. Наприклад, треба вибрати, який текст розповідає про підводних хижаків. Тоді школяр прослуховує текст про водорості, а потім — про акул, і розуміє, що підходить другий із них. Не досить просто вибрати потрібного підводника. Треба допомогти йому, скажімо, перекотити велетенську перлину до мушлі. Така механіка виконання завдання посилює ігровий аспект та робить вправу більш інтерактивною. А ще вона стимулює концентрацію, адже дитині доводиться працювати на двох рівнях, візуальному та звуковому, однаково активно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Гра «Підводний світ»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися