Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожен вид розділових знаків використовується у відповідних обставинах, наприклад, якщо йде перелік, то між однорідними частинами мови ставлять кому, але не перед єдиним «і». Водночас, якщо цей сполучник поєднує не однорідні члени речення, а різні прості речення в складному, то кома перед ним обов’язково ставиться. У процесі виконання цієї вправи школяр тренуватиметься розставляти всі потрібні розділові знаки в складному реченні. На кожному етапі речення будуть мінятися, але тематика завжди одна й та ж — прогноз погоди. Відповідно оформлені й ілюстрації, що оточують робочу зону з цим реченням. Варіанти різних розділових знаків містяться під ним. Дитина має пам’ятати про правила використання всіх розділових знаків, адже в реченні не буде жодного, а не лише того, що є між простими його частинами. Наприклад, школяр має пам’ятати, що двокрапка ставиться перед однорідними членами й після узагальнюючого слова, а тире — якщо відбувається швидка зміна подій між простими реченнями в складному або якщо узагальнююче слово перебуває після однорідних членів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.8
Гра «Прогноз погоди»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися