Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У простому реченні слова поєднуються як лексично, так і граматично. У цьому завданні дитина зможе опрацювати цей зв’язок у ігровій формі.

Перед учнем — ребус, який складається з кількох різних елементів. Під ним — активна кнопка зі знаком питання. Натиснувши на неї, можна побачити підказку про структуру елементів ребуса, наприклад, що означає число, яке дорівнює літері. Або вказується, яке значення має апостроф над малюнком тощо. Під ребусом — каркас речення, де бракує певного слова. Воно зашифроване в ребусі не просто в початковій формі, а в тій, яка є актуальною для речення, наприклад, якщо йдеться про дієслово, то в ребусі не інфінітив, а вже та форма часу, особи та інших категорій, яка потрібна для зв’язку з підметом та іншими словами. Школяр вписує слово в каркас по одній літері в кожну клітинку.

Виконання цього завдання дасть учню можливість краще зрозуміти те, як форма слова дозволяє йому мати потрібні зв’язки з іншими в реченні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Гра «Розгадай ребус»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися