Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина мала справу лише з обмеженим числом елементів опрацьованих текстів, які треба було сприймати на слух. Це завдання пропонує вже не просто визначити тему тексту, який слухає школяр, а ще й відповісти на конкретні питання, які до нього задаються. Перед учнем містяться питання, що водночас у нагадують відому інтелектуальну гру, і є важливими для будь-якого тексту: «що?», «де?» та «коли?». Над ними — активна кнопка, натиснувши на яку учень прослухає текст. Перше питання присвячене тому, про що йде мова в тексті, друге — про місце подій, а третє — про час. Прослуховуючи речення, дитина має сприйняти цю інформацію та виділити її з-поміж іншої в тексті. Це не завжди легко, тож дитина може переслуховувати текст стільки, скільки потрібно. Біля питань є каркаси для слів-відповідей, де на кожну літеру відводиться по одній клітинці, тож дитина замість варіантів відповіді має самостійно вписати в клітинки потрібні слова, що вимагає також знання правопису.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.3
Гра «Що? Де? Коли?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися