Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Окрім категорії роду, яку учень вже уважно дослідив у попередній темі, іменникам властива категорія числа. Вона говорить про кількість предметів або істот, які вказуються у мовленні. Число однини каже нам про те, що іменник лише один. Якщо ми вказуємо множину, тоді варто розуміти, що предметів або істот, про які йдеться мова, більше одного. Проте не завжди іменники можна розмежовувати або перетворювати із категорії однини в категорію множини. Наприклад, є такі іменники, що вживаються лише в однині: почуття: радість, кохання; речовини: молоко, масло; власні назви: Вінниця. Є й такі, про які ми говоритимо виключно у множині: речовини - вершки консерви; сукупності предметів: гроші; відрізки часу, свят, обрядів: канікули; стани: жалощі, веселощі тощо. Для того, щоб дитина не губилася при вивченні числа іменників, ми присвятили цій темі окремий розділ. 
    Під час проходження цієї гри дитина зможе допомогти справжньому чаклуну. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб доповнити речення-закляття іменником у множині. Для цього потрібно прочитати поданий іменник, проаналізувати його на те, чи можливо з нього створити множину, а потім вписати у речення таким чином, щоб закляття почало діяти. Після цього треба натиснути кнопку «Готово». Якщо все правильно, можна переходити до наступної порції чар. Завдяки подібній грі школяр ще раз потренується працювати із числами іменників та навчиться чаклувати!

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Гра «Складаємо закляття»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися