Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Урок «Слухаємо та запам’ятовуємо» тренує в учня уважність до деталей в тексті, вміння співставляти почуте і побачене, а також подає теорію щодо активної і пасивної лексики в українській мові через гру.

    Перед дитиною на екрані знаходиться планшет, зверху посередині в ньому розташована картинка з рупором. Учень має натиснути на цю картинку, щоб прослухати текст. Під час слухання дитина повинна уважно розглядати об’єкти на планшеті і помічати всі відмінності між розповіддю і малюнками. Особливу увагу слід звернути на предмети, про які йдеться в тексті. Учень має вибрати один предмет, який згадується або, навпаки, НЕ згадується в тексті. Який з них треба шукать, вказано у завданні над планшетом. В кожному слайді потрібно виділити тільки один предмет. Дитина має змогу прослухати текст стільки разів, скільки їй потрібно.

    Отже, проходячи слайд за слайдом цей урок, учень тренуватиме увагу, вміння відрізняти іменники від інших частин мови в тексті на слух, поповнюватиме свій словниковий запас і вивчатиме теорію з теми «Активна та пасивна лексика в українській мові».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Гра «Слухаємо та запам'ятовуємо»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися