Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Впродовж виконання цього уроку дитина повторить таку частину слова як закінчення, навчиться добирати потрібне серед багатьох інших і відновлювати з їхньою допомогою текст.

    Учень вже знає, що закінчення тому так і називається, бо стоїть наприкінці слова. Воно слугує для зв’язку слів  у словосполученні, реченні та тексті. Саме з невеличкими текстами і буде працювати дитина впродовж цього уроку.

    Всі тексти об’єднані спільною тематикою, повідомляють цікаві факти про повітряні кульки. Вони подобаються не тільки дітям, а й дорослим, і є невід’ємним атрибутом кожного свята.

    Перед учнем на екрані текст на білому фоні. У деяких словах немає закінчень. Дитина має відновити текст, підібравши потрібні з повітряних кульок, які розташовані навкруги білого фону.

    Отже, учень читає текст, вивчає закінчення на кульках і перетягує потрібні у віконечка в кінці слів. Після відновлення тексту дитина має натиснути на кнопку «Готово», тоді з’явиться новий та інші закінчення на кульках.

    Працюючи над цим уроком, учень навчиться добирати влучні закінчення, а також дізнається багато корисної і цікавої на формації про повітряні кульки, розширить свій кругозір і словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Гра «Спіймай закінчення»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися