Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Діалог є способом передачі живої розмови на письмі. Розмова ж є обміном репліками, запитаннями та відповідями на них. Театр — чи не найбільш образний та яскравий вид мистецтва, що будується на діалогах. Тому для того, аби нагадати дитині, як мають будуватися репліки, ця вправа використовує образ театральної вистави. Перед учнем міститься зображення сцени, де відбувається розмова двох персонажів. Вони зображуються достатньо яскраво, аби школяр уже сам придумав сюжет п’єси. У кожного є своя репліка. Слова та словосполучення в них переплутані. Ба більше, слова одного героя можуть перебувати в діалоговій хмаринці іншого. Дитина аналізує використані образи та уявляє, як ці герої могли б спілкуватися. Знаходячи правильний порядок слів, школяр переставляє їх у діалогову хмаринку до потрібного героя, якому ця репліка належить. Порядок слів є важливим, але також треба звернути увагу й на логіку розташування слів у репліці, наприклад, вітання має бути на самому початку фрази. Завдяки цій вправі школяр вчиться краще розуміти структуру діалогів між персонажами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Гра «Театральна вистава»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися