Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок виконаний в стилі телешоу і має розважальний характер, але його суть пов’язана із вивченням застарілих слів. Мета його – розширити словниковий запас учня новими словами і поняттями, вдосконалити вміння аналізувати і співставляти мовні явища.

    На екрані перед учнем знаходиться студія, де триває інтелектуальне шоу. Дитина має допомогти визначити, хто з учасників дав правильну відповідь. Для цього спочатку потрібно прослухати питання, натиснувши на ведучу. Варіанти відповіді вже знаходяться на табло під кожним з учасників. Учень має натиснути на зелену позначку під потрібним варіантом відповіді і кнопку «Готово» під ілюстрацією.

     У кожному питанні ведучої звучить застаріле слово, але, якщо слухати уважно, за деталями можна здогадатися про що йдеться, або що саме слово співзвучне своєму сучасному аналогу.

Відгадуючи слово за словом впродовж уроку, дитина поповнює свій словниковий запас, розширює кругозір. Крім того, такі завдання чудово розвивають логічне мислення і кмітливість.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Гра «Телешоу»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися