Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Фразеологізми — це сталі мовні конструкції, які складаються з двох або більше слів. Вони утворюють єдину та цілісну структуру з певним значенням. Якщо спробувати будь-яким чином змінити фразеологізм, наприклад, замінивши одне слово іншим, навіть синонімом, то крилатий вираз втратить своє особливе значення та перетвориться на звичайне словосполучення. До того ж фразеологізм можна замінити лише одним-єдиним словом-синонімом. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це, добираючи фразеологізми, тотожні за значенням до звичайних слів. Перед учнем міститься зображення розкритої книги. На одній сторінці — слово, до якого потрібно підібрати фразеологізм із тотожним значенням. На іншій сторінці є кілька словосполучень, серед яких може бути як відразу кілька потрібних фразеологізмів, так і зайві сталі вирази та звичайні словосполучення. Школяр у цій вправі не лише згадує значення фразеологізмів, а і вчиться групувати їх у синонімічні ряди зі звичайними словами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Гра «У пошуках фразеологізмів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися