Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоби навчитися дійсно добре сприймати інформацію на слух, необхідна практика. А для того, аби така робота не стала однотипною й не набридла дитині, аудіювання набуває різних форматів подачі інформації та тематик. Ця вправа присвячена тваринам. Дитина вже досить багато знає про них, тож їй пропонується відповідати на загадки. Питання загадки подається в усній формі, а варіанти відповіді на неї — у писемній. Щоби прослухати текст запитання, потрібно натиснути на активну кнопку. Школяр аналізує питання та варіанти відповіді на нього, після чого робить свій вибір. Для того, щоби правильно відповісти на питання, потрібно не просто його уважно слухати, а і проаналізувати інформацію, яка в ньому подається, а також порівняти її з кожним із варіантів відповіді. Наприклад, загадка питає, яка тварина не має шиї, бо її голова плавно переходить у хвіст. Учень аналізує кожен із варіантів та пригадує, як виглядає кінь, варан, олень, і розуміє, що правильна відповідь — змія.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.5
Гра «У світі тварин»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися