Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Прислів’я є важливою частиною скарбниці народної мудрості і водночас — сталими за формою крилатими виразами. Основна думка такого виразу може бути передана лише за умови збереження як правильної послідовності, так і правильних форм слів, що входять до його складу. Будь-які спроби замінити слова в прислів’ї на інші, навіть синонімічні, можуть призвести до втрати внутрішнього змісту крилатої фрази. У процесі виконання цієї вправи дитина тренуватиметься доповнювати прислів’я такими словами, щоби відновити їхнє первинне значення. Перед учнем міститься зображення прислів’я — нового для кожного етапу. Дитина бачить, що в ньому є порожня ділянка, куди треба вставити одне слово, вибравши його серед наведених нижче варіантів. Школяр аналізує кожне слово по черзі. Граматично вони всі могли б підійти, але лише одне слово дійсно підходить лексично, бо за його допомогою прислів’я отримує свій первинний сенс. Виконання цього завдання збільшує кількість прислів’їв, які знає дитина, і дозволяє зрозуміти роль кожного слова в них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.9
Гра «Віднови прислів'я»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися