Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цей курс вправ присвячений українській мові — рідній для нашого народу. Втім, у світі бувають сотні різних мов, деякі з яких кардинально відрізняються від інших. Вивчати їх дуже цікаво, бо їхні особливі риси та прикмети відображають цікаві явища культури того народу, якому вони належать. Ця вправа пропонує учню дізнатися щось нове про різні мови світу. На екрані перед дитиною міститься зображення смартфону, де у вигляді кількох повідомлень подається низка описів тої чи іншої мови. Лише один факт, наведений там, є правдивим, тоді як інші — хибні. Школяр може дізнатися, який з фактів правильний, прослухавши текст. Активувати його запис можна за допомогою активної кнопки зверху смартфону. Деякі реальні факти можуть здатися більш дивними, ніж вигадані, що лише підкреслює різноманіття мов світу та те, якими цікавими вони є. Тому така форма подачі інформації інтригує дитину та водночас із цим розширює її кругозір. А нові знання, присвячені чужим мовам будуть заохочувати дитину до вивчення своєї, адже цікаво дізнатися, що особливого є в українській мові, чим вона вирізняється серед інших.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.1
Гра «Знайомимося з різними мовами світу»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися