Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Хоча здебільшого в процесі навчання дитина використовує писемну форму мови спілкується вона за допомогою усної. Ця вправа поєднує обидві форми й підсумовує навички, які тренувала дитина в різних вправах, що має форму аудіювання. Перед учнем на екрані міститься зображення смартфону. Там груповий чат, тобто переписка між кількома людьми. Над слухалкою міститься активна кнопка, натиснувши на яку школяр почує питання — інше для кожного наступного етапу завдання. Кожен зі співрозмовників дає свій варіант відповіді на нього. Дитина аналізує питання та вибирає той варіант, який, на її думку, є правильним. Тематика питань — теорія української мови, яку дитина засвоїла за допомогою вже пройдених тем. Наприклад, учень має згадати, скільки частин мови є в українській мові тощо. Отже, значення цього завдання подвійне. Воно дозволяє підсумувати велику кількість теоретичних тем з граматики та інших розділах мовознавства. Також це завдання остаточно закріплює практичне вміння працювати зі звуковим рядом та сприймати питання на слух, щоби вибрати правильний варіант відповіді на нього вже з написаних варіантів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.6
Граматичний чат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися