Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже має певний досвід роботи із заголовками до текстів. Учень знає, що заголовок — це назва тексту, яка має бути пов’язана з його змістом. Цього разу учень тренуватиметься самостійно знаходити правильний варіант заголовка з-поміж варіантів. Перед учнем міститься цікавий текст — інший для кожного етапу завдання. Під ним розташовано малюнок та пара варіантів того, як можна цей текст назвати. Дитина читає речення та розуміє як тему, так і ідею твору. ПІсля цього вибирає правильний, на її думку, варіант. Обидва вони пов’язані з темою, але один передає її точніше, ніж інший. Малюнок є не просто ілюстрацією, а й тим, що має збивати дитину. Наприклад, він зображує одного з героїв, які в тексті не називаються прямо, а лише згадуються. Відповідно один із варіантів заголовка буде називати цього героя, але не підходити до тексту. Вибрати треба інший варіант, який має більш точно відображати зміст речень, не зважаючи на ілюстрації. Підбирати влучні заголовки не так уже й легко, адже вони мусять бути змістовними й разом із цим — цікавими, тож це завдання є особливо корисним для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.6
Називаємо текст
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися