Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У світі тисячі музеїв, які можуть бути присвячені неймовірно різноманітним проявам мистецтва. Бувають жанрові музеї, велетенські картинні галереї, задля яких приїжджають із різних далеких країн, є музеї сучасного мистецтва і древніх культур. Така їхня популярність зрозуміла: у хорошому музеї можна застрягнути на тиждень, оглядаючи прекрасні картини або спостерігаючи за красою древніх скульптур. Ця вправа знайомить дитину з найцікавішими й найдивнішими музеями світу. Є питання, де називається той чи інший вид музею. На екрані нижче наводиться малюнок, у структуру якого вказані варіанти відповіді. Уже за самим тільки змістом цих питань дитина може дізнатися щось нове, наприклад, про існування підводного музею. Також є активна кнопка, натиснувши яку, школяр почує текст про музеї і зможе зробити правильний вибір серед варіантів. Натомість вони, як і цікаві варіанти відповіді, заохочують дитину потім, після виконання завдання, дізнатися щось нове про якесь цікаве місце.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.6
Подорожуємо в музеї світу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися