Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Прислів’я та приказки грають важливу роль у культурі, і не лише в українській, а й у культурі будь-якого з народів світу, адже ці короткі, лаконічні, але образні вислови містять мудрість, яка була, є й буде цінною. Завдяки цій вправі школяр познайомиться з приказками різних народів світу, що збагатить не лише кругозір, а й уявлення про культуру тих чи інших етнічних груп. Перед дитиною міститься робоча зона з кількома приказками, які завжди мають дві половини, що, поєднуючись разом, дають той чи інший важливий урок. Половинки переплутані, і завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоби правильно поміняти їх місцями, аби відновити ідею кожної приказки. Хоча ці приказки і прийшли від інших народів, їхня мудрість універсальна, тож дитина без проблем розбереться, як слід перемістити половинки цих висловів. А завдяки специфічним образам та ілюстраціям, які зображують представників відповідних народів у їхніх національних костюмах, школяр зрозуміє, про яку культуру йде мова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.4
Приказки народів світу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися