Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Речення в тексті групуються в абзаци — структурні частини, що мають певну ідейну та смислову спільність. Порядок абзаців не є випадковим, адже він відображає розвиток думки, яку автор вклав у текст. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься розташовувати абзаци тексту в правильному порядку відповідно до структури тексту. Дитина на кожному етапі бачить новий набір абзаців. Поки вони розташовані хаотично, зв’язок між ними ледь відчувається, тож повноцінним текстом їх назвати не можна. Школяр читає кожен абзац, розуміє головну його думку та переносить їх у правильному порядку — від зачину, де називається тема тексту, до розвитку в основній частині й кінцівки, що мусить мати в собі висновок із цієї теми. Після цього дитина проходить на новий етап до інших абзаців, і різноманіття текстів дасть дитині і практику для роботи з текстами в різних стилях, і посилить цікавість учня до цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.5
Розташовуємо абзаци в правильному порядку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися