Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина працювала з фразеологізмами, які були відокремлені від контексту. Але ці крилаті вирази є живим елементом мовлення, тож важливо зрозуміти, як їх використовувати в розмові. Для цього, насамперед, потрібно навчитися знаходити фразеологізми в реченнях. На екрані перед дитиною міститься речення — інше для кожного наступного етапу. У ньому є фразеологізм. Дитина має прочитати цей короткий текст і виділити кожне слово, що входить до крилатого виразу. У цьому полягає складність завдання: не вийде виділити весь фразеологізм відразу. Натомість необхідно чітко зрозуміти, які слова входять до його складу, де він починається, а де — закінчується, адже деякі сталі крилаті вирази можуть містити не два, а три та більше слів. Щоби знайти фразеологізм, дитина знаходить те словосполучення, яке являє собою мовну одиницю з цілісним лексичним значенням, а слова, що входять до його складу, втрачають первинний сенс.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Шукаємо фразеологізми в реченнях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися