Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Як відомо, іменники мають два числа: однину і множину. Іменники в однині можна співвіднести із займенниками він, вона, воно або поєднати із цей, ця, це: цей світ, ця громада, це листя. Іменники в множині можна співвіднести із займенником вони або поєднати із ці: ці дерева, ці корені, ці ножиці. Відрізнити однину від множини можна завдяки закінченням: будинок - будинки, вікно - вікна, дорога - дороги. Цікавим фактом є те, що у давнину існувала ще одна, третя форма числа іменників — двоїна. Тепер вона зникла, залишилися тільки форми очі, плечі, вуса, які тепер сприймаються як множина, та діалектні форми на зразок дві відрі, дві нозі. 
    Однак, є в українській мові певні іменники, які завжди залишаються або в однині, або в множині. Під час проходження цього уроку учень познайомиться із першими з них. Для того, щоб було легше їх шукати та працювати з ними, варто пам’ятати, що до іменників, які вживаються виключно в однині, належать: назви речовин: залізо, віск; збірні назви: студентство, молодь; назви дій, якостей, почуттів: молотьба, хода; власні назв: Ольга, Степан.
    Під час проходження вправи дитина буде допомагати різним персонажам, наприклад, кухарю. На екрані буде зображено дошку, на якій містяться декілька речень. Однак, лише певна кількість іменників у них має єдину форму - однини. Учень має знайти ці слова та натиснути на них. Після цього треба натиснути кнопку «Готово» та перейти до нового етапу вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Шукаємо іменники, що вживаються тільки в однині
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися