Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок присвячений суфіксам. Дитина має пригадати, що це таке, де він розташовується в слові. Впродовж уроку вона зможе потренуватися знаходити слово з потрібним суфіксом серед декількох слів.

    Суфікс – це значуща частина слова, яка стоїть після кореня і служить для творення слів. Дитина має пам’ятати, що він може бути в слові, але є такі слова, де суфікса немає. Для того, щоб його визначити, треба підібрати спільнокореневі слова, а потім провідміняти слово. Відмінювання слова дає змогу визначити закінчення, а споріднені слова – корінь. Те, що знаходиться між коренем та закінченням, і є суфіксом.

    На екрані перед учнем знаходиться білий фон, на якому розташовані 3 картинки. Під ними знаходяться слова, що називають ці об’єкти. Над картинками вказано, який саме суфікс має знайти учень в одному із цих слів. Він розглядає слова, аналізує їх. Тут потрібно бути уважним, бо всі три слова містять потрібні літери чи літеру, але тільки в одному з них є той суфікс, що треба знайти. Дитина визначається і вибирає потрібне слово, відповідь буде зараховано одразу після натискання.

    Отже, виконуючи це завдання, учень систематизує свої знання щодо вживання суфіксів в конкретних словах, вчиться аналізувати і співставляти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Шукаємо слова із суфіксами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися