Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вивчивши різноманітні сторони тої чи іншої мовної теми, важливо закріпити знання практикою, яка дозволить провести їх у практичну площину. Цьому і присвячене подане завдання. Учень на кожному етапі бачить кілька речень, які об’єднуються спільною ідеєю й темою. Для цього завдання такою темою є здоров’я. Тексти, що будуть міститися на різних етапах, інформативні та мають важливий виховний зміст. Також кожен текст міститиме й речення з прямою мовою або діалог, або ж речення з непрямою мовою. Усі слова розташовані на своїх місцях, а от розділових знаків не буде зовсім — ані між прямою мовою та словами автора, ані між звичайними реченнями. Варіанти пунктуаційних символів містяться під текстом. Дитина аналізує кожне речення, після чого в порожнини між словами, де це потрібно, вставляє розділові знаки. Ця вправа підсумовує знання учня, що присвячені темі прямої мови та діалогу, а також вчить не шукати ці структури там, де їх немає, адже в тексті вони будуть перебувати не в кожному реченні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.10
Спілкуємося про здоров'я
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися