Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Думка, яку передає фразеологізм, завжди є образною та метафоричною. Ця образність базується на асоціативних зв’язках. Наприклад, крилатий вираз «мовчить, як риба у воді» ґрунтується на спостереженні за тим, що риби — єдині порівняно великі тварини, котрі не видають жодних звуків, які б могла почути людина. Ця вправа допоможе використовувати такі асоціативні зв’язки для того, щоби впізнавати фразеологізми на малюнках у ігровій формі. На екрані перед дитиною міститься ілюстрація. Під малюнком є каркас фразеологізму. Там уже може бути в наявності слово або навіть два. Решта слів пропущені, і на їхніх місцях — порожні клітинки. Дитина має розпізнати, яку думку передає фразеологізм, асоціативно-смисловою базою для якого є зображене на картинці. Дитина може натиснути на кнопку зі знаком питання, після чого побачить слово-підказку, з яким найчастіше й використовують цей фразеологізм. Ця вправа розвиває аналітичне мислення та остаточно закріплює вміння працювати зі сталими крилатими виразами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.10
Відгадуємо фразеологізми за картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися