Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У кожної абревіатури є рід, і знання цієї категорії є важливим для того, щоб можна було використовувати ці слова як повноцінні частини речень. Адже абревіатура є іменником, і в реченні вона може грати роль підмета. Відтак до цього слова будуть приєднуватися другорядні члени і присудок, якщо він виражений дієсловом у минулому часі, теж має узгоджуватися з абревіатурою з урахування роду.

Дитина бачить речення з абревіатурою — інше для кожного наступного етапу завдання. У ньому є абревіатура, а поряд — слово, яке має узгоджуватися з нею за родом. У ньому пропущені закінчення. Щоб зрозуміти, яку морфему потрібно вписати в цьому випадку, школяр має визначити рід іменника-абревіатури. Для цього слід розшифрувати абревіатуру та визначити рід головного слова, з якого вона будується. Усе словосполучення, яке дає перші літери для цього складного слова, подається в спеціальній кнопці зі знаком питання.

Це завдання переносить знання роду абревіатури в практичну площину й дозволяє навчитися узгоджувати з такими словами інші мовні одиниці в реченні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.12
Вписуємо кінцівку слова в речення з абревіатурами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися