Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Фразеологізми використовуються для того, щоби надати мовленню більшої образності, виразності та краще донести до співрозмовника ту чи іншу думку. Відбувається гра зі значеннями, адже слова, що входять до фразеологізму, відрізняються лексично від того, що означає сам цей крилатий вираз, що робить крилаті фрази цікавими і водночас складними для сприйняття. Ця вправа дасть дитині змогу потренуватись у тлумаченні фразеологізмів. Перед учнем міститься зображення кількох пар виразів: три крилаті вирази та три звичайні словосполучення, які пояснюють значення цих фразеологізмів. Спочатку вони між собою переплутані, тож завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоби перемістити фразеологізми до тих словосполучень, які їх пояснюють. Ця вправа навчить дитину не просто підбирати синоніми до крилатих виразів (адже на цю роль підходять і поодинокі слова, як у попередніх завданнях), а й більш докладно й повно їх тлумачити. Також школяр зможе порівняти крилаті вирази зі звичайними словосполученнями з таким же значенням, що наочно продемонструє образність фразеологізмів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Встановлюємо відповідність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися