Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Цей урок  актуалізує знання учня з теми «Велика літера у власних назвах » і вдосконалить вміння добирати велику чи маленьку літеру для конкретних слів на рівні речення.

    Всі іменники в українській мові поділяються на власні і загальні. Загальні іменники – це узагальнені назви однотипних предметів або явищ (дівчина, місто, лоша). До власних іменників відносять індивідуальні назви предметів. Вони виокремлюють конкретний предмет із ряду однотипних предметів (Світлана, Тернопіль). Власні назви за правилами українського правопису пишуться з великої літери, а загальні – з малої. Також дитина повинна пам’ятати, що на початку речення будь-яке слово пишеться з великої літери, незважаючи загальна це чи власна назва.

    На екрані перед учнем розташована дошка з реченням, але деякі слова в ньому без перших літер. Учень має знайти в репліках персонажів потрібні літери і натиснути на них, вибираючи між великою і маленькою. Тоді ці літери з’являться на своїх місцях у реченні.

    Проходячи всі етапи цього уроку, дитина згадає, у яких випадках в іменниках пишеться велика літера, потренується доречно вставляти потрібну літеру на практиці, розвиватиме увагу та вміння логічно мислити.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Вставляємо літери в речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися