Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У текстах досить часто використовуються вставні слова. Вони вживаються як у роздумах автора, так і в діалогах у художніх творах. Вставні слова надають мовленню більшої зв’язності, живості, роблять розмову двох героїв більш цікавою та емоційною. Ця вправа акцентує увагу на вставних словах у тексті. Школяр натискає на активну кнопку й чує досить змістовний та великий текст, що має кілька реплік та вставних слів. Активна кнопка перебуває всередині ілюстрації, яка зображає те, про що йдеться в діалозі, наприклад, малюнок показує кав’ярню та розмову відвідувача з баристою. Під малюнком є кілька варіантів вставних слів. Школяр вибирає ті, що були в діалозі. Ця вправа є досить важливою для розвитку уважності дитини під час прослуховування текстів, адже вставні слова досить різні. Якщо всі іменники або всі дієслова схожі за значенням та питаннями, на які вони відповідають, то найкращий спосіб виявити в тексті вставні слова — бути уважними до інтонації. Тож необхідно концентруватися не стільки на значенні слів, скільки на тому, як мовець інтонаційно їх виділяє паузами в тексті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.4
Вставні слова та слова ввічливості
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися