Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина вже знає про те, які розділові знаки застосовуються в діалогах та реченнях із прямою мовою, працювати з ними стає досить легко. Однак спершу розділових знаків багато, і дитина може заплутатися. Помилки такого роду впливають не лише на правильність використання пунктуаційних символів, а й на розуміння їхнього змісту. Наприклад, якщо в діалозі одна з реплік подається в лапках, або слова автора перебувають не на своєму місці, читачу складніше зрозуміти, кому належать ті чи інші слова, і як вони співвідносяться з попередніми та наступними репліками. Ця вправа дасть змогу дитині навчитися правильно розставляти розділові знаки. Формат подачі інформації — перевірка вже готових зразків. Учню не доведеться розставляти розділові знаки самостійно. Натомість на кожному етапі йому буде даватися два варіанти діалогів або речень із прямою мовою. Один із них правильний, тоді як інший містить помилки у вживанні розділових знаків, і школяр має відрізнити їх. Така форма не лише є цікавою для опрацювання. Її користь у тому, що маючи перед собою правильний та хибний варіанти, дитина може краще навчитися знаходити власні помилки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Вибираємо діалог, у якому правильно розставлені розділові знаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися