Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Метою цього уроку є повторення поняття «корінь слова». Дитина має згадати, яким чином правильно визначати його, підбираючи спільнокореневі слова.

    Для того, щоб правильно визначити корінь, треба скласти ланцюжок споріднених слів. Коли учень підбере три-чотири таких слова, то легко виділить їхню спільну частину, яка і буде коренем.

    Перед учнем на екрані білий фон, на якому із окремих літер складене слово. Щоб виконати завдання, дитина повинна вибрати всі літери кореня слова. Учень має подумки підібрати споріднені слова, знайти спільну частину і натиснути на кожну літеру кореня. Під білим фоном знаходиться помаранчева кнопка «Готово», її натискання дасть змогу продовжити виконання уроку.

    Отже, виконуючи завдання, дитина пригадає поняття «корінь слова», зможе на практиці повправлятися у підборі спільнокореневих слів і усному його визначенні. Також цей урок добре розвиває увагу і здатність до мовного аналізу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Вибираємо корінь слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися