Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька різноманітних стилів мовлення: розмовний, художній, публіцистичний, науковий, та офіційно-діловий. Усі вони відрізняються за метою використання та особливими словами, що застосовуються в текстах відповідного стилю. Важливо навчитися використовувати потрібну лексику, актуальну для конкретного стилю, вибираючи з-поміж абсолютних синонімів та різних форм одного слова те, яке потрібно. На екрані перед учнем міститься зображення розгорнутої книги, на одній сторінці якої є речення або невеликий текст, які мають досить чітке стилістичне оформлення. Стиль ніде в завданні не називається, тож учень має сам зрозуміти, до якого з них належить речення. Зробити це досить легко завдяки засобам стилю: так звані канцеляризми властиві офіційно-діловому стилю, термінологія використовується в науковому, метафори — у художньому стилі тощо. На іншій сторінці — кілька тотожних за значенням, але абсолютно різні за формою слів, серед яких лише одне підходить для цього стилю, й учень має вибрати його. Це дозволяє учню не лише краще розуміти стилі, а й добирати до них слова під час розмови в різних ситуаціях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.6
Вибираємо слово потрібного стилю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися