Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Абревіатури — слова особливі, бо вони будуються з кількох інших слів, з яких береться лише перша літера кожного. Виглядає абревіатура як кілька великих літер, що розташовані поряд.

Втім, абревіатура зберігає значення слів, що входять до її структури, і водночас це слово має певний рід. Визначається він досить цікавим способом. Абревіатура є комбінацією слів, тобто словосполученням. У ньому є головне слово та кілька залежних від нього. Рід абревіатури — це рід головного цього слова. Школяр бачить перед собою малюнок, на якому зображено нову для кожного етапу абревіатуру, а поряд — двох персонажів, кожен із яких пропонує свій варіант роду цього слова. Школяр аналізує абревіатуру. Якщо він не знає, які слова входять до її складу, то натискає на кнопку зі знаком питання над нею. Там вказується її розшифрування. Після цього дитина вибирає героя, який має рацію стосовно роду цього слова.

Це завдання є корисним не лише для того, щоб дізнатися більше про абревіатури, а і для того, щоб більш ефективно їх використовувати в мовленні, адже такі слова можуть бути підметами, до яких приєднуються прикметники, тож знання роду абревіатури є важливим і з практичної точки зору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Визначаємо рід абревіатур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися