Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Заголовок є назвою тексту. Одним або кількома словами читача готують до того, що він зараз прочитає, про що буде йти мова та навіщо йому цей текст. Заголовки будуються по-різному. Деякі називають тему тексту, інші — його мету висловлювання, його ідею. Є заголовки метафоричні, які не так легко пов’язати зі змістом тексту, а є більш конкретні, які можуть навіть прямо його цитувати або називати героїв, про яких у ньому йдеться. Завдяки цій вправі учень навчиться визначати, що відображає заголовок тексту. Перед дитиною міститься новий для кожного етапу текст зі своїм уже підібраним і цілком правильним заголовком. Під ним — два герої, які тримають варіанти відповіді на питання про те, що означає цей заголовок. Школяр вивчає спершу текст, а потім те, як заголовок із ним пов’язується, після чого робить свій вибір. Це не так легко і вимагає розуміння тексту. Завдяки цьому дитині буде не лише простіше розрізняти різні види заголовків, а й самому їх добирати в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Визначаємо, що виражає заговолок тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися