Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька типів мовлення, які відрізняються між собою характером текстів, що до них належать. Розповідь зосереджується на розвитку подій, опис характеризує явище, предмет, істоту або щось інше, а роздум містить міркування мовця на ті чи інші теми. Хоча тексти безмежно різноманітні, знаючи прикмети описаних вище стилів мовлення, можна без проблем зрозуміти, до якого стилю належить будь-який текст. На екрані перед дитиною міститься текст — інший для кожного наступного етапу. Він завжди цікавий і художньо гарний або ж пізнавальний. Під текстом є кілька варіантів назви типів цього тексту. Учень читає речення, знаходить тему та аналізує, на чому зосереджується текст: на розвитку подій, описах чи міркуваннях, після чого вибирає відповідний варіант типу тексту. Важливо розуміти, що аналіз має відбуватися загальний. У тексті-розповіді теж є прикметники, що описують явища та героїв, а текст-роздум може мати персонажів, але належність тексту визначається загальними акцентами, які робить у ньому мовець.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.4
Визначаємо тип мовлення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися