Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Різноманіття мовних одиниць вкрай велике на будь-якому рівні. У словниковому запасі української мови сотні тисяч слів. Відповідно можливих речень, які утворюються з їхньою допомогою й тим паче текстів, які будуються з речень, взагалі безмежне різноманіття. Зі зростанням рівня різноманітності ускладнюються будь-які спроби точно класифікувати складники такої великої структури. Тому структурна схема будь-якого тексту є досить загальною і складається лише з трьох умовних одиниць: зачину, основної частини та кінцівки. У деяких текстах зачин може займати два речення, а в інших — дві сотні сторінок. Однак, не дивлячись на це, відрізнити ці частини досить легко: зачин задає тему, основна частина її розкриває, а кінцівка містить фінал, дає змогу зробити висновки. У розгорнутій книзі, зображеній на екрані, перед учнем є текст, і в ньому пропущену одну з цих частин. Дитина читає речення й розуміє, чого бракує. Це розуміння має бути на поняттєвому рівні, адже без будь-якої з частин текст не може бути повним і до кінця зрозумілим. Коли школяр визначає, якої частини тексту немає, то вибирає її назву серед варіантів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.2
Визначаємо відсутню частину тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися