Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

План — це досить корисна та важлива для розуміння тексту структура, бо він фактично передає його зміст за допомогою пунктів, починаючи із зачину й закінчуючи кінцівкою. Правильний порядок пунктів плану є дуже важливим для розуміння тексту та того, як його тема й ідея розвиваються від зачину й до кінцівки через основну частину. Учень натискає на активну кнопку й чує текст — інший для кожного етапу завдання. Під кнопкою міститься набір пунктів плану, але спочатку вони розташовані в хаотичній послідовності. Дитина слухає текст стільки разів, скільки потрібно, аби зрозуміти, який пункт підходить для відображення зачину, який розвиває викладену там думку — і так до останнього. Відновивши правильний порядок пунктів плану, дитина проходить на новий етап. Ця вправа поєднує писемне мовлення з усним, остаточно закріплюючи вміння дитини працювати з текстом і планом до нього. Крім того, необхідність вслухатися в усний текст і водночас працювати з планом стимулює концентрацію та увагу учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.7
Юні винахідники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися