Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Страх — це природна частина життя кожної людини, один з із внутрішніх механізмів, що дозволяють людині вижити в небезпечній ситуації. Але в процесі дорослішання можливості сприйняття себе самого та навколишнього середовища поліпшуються, і дитина починає аналізувати страх та його причини, аби краще їх контролювати, якщо це можливо. Фобія — виняток, бо це неконтрольований страх, який навіть у випадку вдалого аналізу складно перебороти. Ця вправа дозволяє учню познайомитись із цим поняттям. Перед учнем міститься визначення фобії, і там також надається слово, що називає специфічний її термін, але відсутня частина визначення, де вказується те, чого боїться людина, що страждає на вказану фобію. Учень вибирає один із кількох варіантів. На кожному етапі буде описаний новий страх. Наявність слів на кшталт «клаустрофобія» або «арахнофобія» розширює словниковий запас дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.5
Знайомимось із фобіями
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися