Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Один із найважливіших святкових днів у році — це Паска, або Великдень. У різних країнах цей день прийнято проводити по-різному, адже місцева культура накладає свій відбиток на святкування такого значущого дня. Крім того, Великдень, тобто Воскресіння Христове, за датою відзначення досить близько стоїть із різними прадавніми святами, які відзначалися в багатьох куточках Європи протягом багатьох століть до нашої ери. Наприклад, у Європі один із символів Великодня — кролик, який насправді пов’язаний із більш древнім святом, котре присвячене плодючості та багатству Природи. Ця вправа дасть учню нагоду познайомитись із цими традиціями, які часто істотно відрізняються від українських. На екрані перед дитиною міститься текст з описом традицій святкування в тій чи іншій країні. Школяр читає його та порівнює зміст із тим, що йому відомо про наші традиції, після чого вибирає, наскільки вони схожі. Тож завдяки цій вправі дитина не лише розширює свій кругозір, а й також тренується в роботі з текстом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.7
Знайомимося з великодніми традиціями світу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися