Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

     Цей урок вдосконалить знання учня з теми «Використання офіційно-ділової лексики». Тут дитина на практиці навчиться знаходити слова і вирази, притаманні офіційно-діловому стилю, в конкретних реченнях.

    Ділова лексика — слова та усталені звороти, що належать до офіційно-ділового стилю і використовуються під час офіційного спілкування. Вживаються вони в документах і усній діловій практиці.

    На екрані перед учнем розташована ілюстрація, у верхній частині якої знаходиться речення. Учень має натиснути в реченні на всі слова і вирази, які належать до офіційно-ділової лексики. В кожному слайді кількість цих слів і зворотів різна, тому варто бути уважним.

     Під час виконання цього уроку дитина вчиться працювати зі словами і виразами офіційно-ділового стилю на рівні речення, вирізняти їх серед стилістично нейтральних слів, розвиває увагу, збагачує словниковий запас.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Знаходимо офіційно-ділову лексику в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися