Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Якщо у попередніх уроках дитина познайомилась із іменниками, які мають лише форму однини, то ця вправа покаже шестикласнику те, що можуть існувати й ті іменники, які мають лише форму множини. Звичайно, що вони мають певні характерні особливості. Щоб школяр не відчував складнощів у роботі із цими словами, він має пам'ятати, що до таких іменників належать: назви предметів, парних за своєю будовою: ножиці; деякі збірні назви: люди, діти; назви дій, станів, почуттів (переважно із суфіксом -ощ-): лінощі; назви родин рослин і тварин: злакові; деякі власні географічні назви: Черкаси, Суми. Пам’ятаючи ці особливості, дитина із легкістю адаптується у цій вправі. 
    У ході уроку учень побачить на екрані цілий пейзаж. На картинці буде зображена купа різних предметів. Завдання, яке стоїть перед школярем, - віднайти із цієї кількості предметів лише той один, який має виключно форму множини, наприклад, слово «граблі». Після того, як шестикласник починає розуміти, про який саме предмет йде мова, він має вписати його назву в спеціальні клітинки, після чого натиснути на кнопку «Готово». Якщо все виконано правильно, а іменник підібрано відповідно до вимог завдання, дитина переходить до наступних пейзажів уроку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Знаходимо потрібні предмети
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися